Skip to content Skip to footer
Since 2008

Hiçbir Ses Unutulmasın!

Bodrum İşitme; Muğla ili Bodrum ve Milas bölgesinde yaşamakta olan işitme kayıplı kişilerin, işitme ile ilgili her türlü sorununa cevap bulabilmek için kurulmuş satış ve uygulama merkezidir.

Bodrum yarımadasında yeni görüntüsü ile kendi alanında lider ve kalite bakımından üstün işitme cihazlarını bünyesinde barındırarak, sadece işitme cihazı ile ilgili satış, uygulama merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığının 03.12.2008 tarih ve 27023 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan İşitme Cihazı Satış ve Uygulaması Yapan Merkezler hakkındaki yönetmelik gereği, merkezimiz gerekli çalışmaları yaparak ve gerekli belgeleri tamamlayarak Muğla İl Sağlık Müdürlüğünden 10.05.2010 tarih, 48–01–01 sayılı belge ile “İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkezi Açılış İzin Belgesi” alarak ruhsat sahibi ilk işitme merkezi olmuştur.

Merkezimizde, genç veya yaşlı her yaş gurubundan işitme sorunu yaşamakta olan kişiler için işitme testi (odyometri), orta kulak basınç testi ve akustik refleks testi (timpanometri), işitme cihazı denemesi, uygulaması ve satışı yapılmaktadır.

Tam 16 yıldır

sizin için sizinle beraber Bodrum'dayız.

Vizyonumuz

Modern işitme ürünlerinde öncelikle Bodrum genelinde hizmetlerimizi yaygınlaştırarak aynı hizmet kalitesiyle çevre ilçelerde müşteri memnuniyetinde bölgenin lideri olmayı sürdürmek…

Misyonumuz

İnsan odaklı, topluma ve çevreye duyarlı, işitme sektöründe dünya standartların da hizmet ile, kullanıcıların hayatı duymalarını sağlayarak yaşam kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenmek.

.

Ekibimiz

Levent SARSILMAZ
Kurucu / Odyometrist

Ayşenur DEMİR
Sorumlu Müdür / Odyometrist